Księgowość - pełna i tania

Oferta naszego biura

Primacount to uznane Biuro Rachunkowe działające w centrum Poznania, którego specjalnością jest pełna księgowość oraz rachunkowość. Swoje usługi kierujemy do firm działających w Polsce oraz zagranicą. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, a także reprezentujemy klientów przed organami administracji państwowej. Dzięki nam dopasują Państwo optymalną dla siebie formę opodatkowania oraz uzyskają pełną informację na temat zakładania oraz prowadzenia własnego przedsiębiorstwa.

Dbamy o dopełnienie wszelkich spraw formalnych związanych z Państwa finansami, rzetelność w sporządzaniu różnego rodzaju dokumentacji i rozliczeń, profesjonalną, a jednocześnie tanią księgowość, jak również fachowe doradztwo i pomoc w skomplikowanych kwestiach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej.

Zachęcamy serdecznie do bliższego zapoznania się z pełną ofertą biura Primacount.


KSIĘGI RACHUNKOWE

Rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych musi opierać się na porządku chronologicznym i systematyce działań. Dzięki temu stają się one dokumentem, który obrazuje saldo dochodów oraz wydatków regulujących codzienny rozwój przedsiębiorstwa. Jako specjaliści i wykwalifikowani eksperci jesteśmy w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność za prowadzenie tego typu dokumentacji – z uwzględnieniem konieczności dostosowania charakteru współpracy do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. W efekcie, dane przedstawiane we wprowadzanych zapisach, pozwolą na przygotowanie korzystnych dla firmy optymalizacji.

img


KSIĄŻKA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

Czym tak naprawdę jest książka przychodów i rozchodów? Wielu początkujących przedsiębiorców zadaje sobie pytanie, czy prowadzenie takiego rejestru jest koniecznością i czy nie będzie ono oznaczało spowolnienia realizacji codziennych działań. Właśnie dlatego warto podjąć współpracę z doświadczonym i dyspozycyjnym biurem rachunkowym, które jest w stanie zająć się prowadzeniem księgi ewidencyjnej. Dane, systematycznie do niej wprowadzane, pozwolą ocenić kondycję przedsiębiorstwa oraz ułatwią opracowywanie wszelkich optymalizacji. Korzystając z pomocy naszego biura zyskują Państwo pewność, że wszystkie działania będą realizowane zgodnie z obowiązującymi standardami.

img


KADRY I PŁACE

Jednym z podstawowych i zarazem obowiązkowych działań każdego przedsiębiorstwa jest prowadzenie kadr i płac. Obsługa ta w pierwszej kolejności obejmuje prowadzenie imiennej listy płac. Jednak nasze wsparcie to także komplementarna ewidencja odprowadzanych składek (między innymi ZUS). Zajmując się wszelkimi podliczeniami pamiętamy także o sporządzaniu niezbędnych raportów oraz dostarczaniu ich odpowiednim organom. Jako eksperci jesteśmy w stanie wspierać Państwa także poprzez regularne doradztwo w zakresie prawa pracy oraz wszelkich regulacji wpływających na organizację czynności w tym obszarze.

img 

Zapytanie ofertowe


Wyślij wiadomość
Dane adresowe
PRIMACOUNT Agata Nadolna
Naramowice, ul. Jasna Rola 34E/5
61-609 Poznań
tel.+48 509 080 458

PRIMACOUNT Sp. z o.o.
ul. Akacjowa 4
62-002 Suchy Las
tel.+48 799 959 628

Znajdź nas w Google+